Ebéd után nem a megszokott úton vitt haza ,mert még tettünk egy kis kitérőt a Direction-ház felé,mivel el akarok búcsúzni a többiktől .
-Megjöttünk.-kiáltotta el magát Harry mire a négy fiú ott termett előttünk és végigölelgettek .
-Én is örülök nektek,de megfolytatok.-mondtam mire elengedtek
-Bocsi .-nevetett Niall,mivel ő szorított a legjobban
-Nem baj .-mondtam
-Mutatni akarok valamit ,gyere .-mondta harry majd a többiekkel együtt felementünk az emeletre .
Mindenki ment a saját szobájába ,azzal az indokkal hogy pakolják a ruháikat .
-Csukd be a szemed .-mondta miután leültetett az ágyára
-Oké,de minek ?értetlenkedtem ,de nem mondott semmit csak rám nézett mire beadtam a derekam és becsuktam a szemem .
-Egy pillanat .-mondta
-Oké.-nevettem fel
-Kinyithatod.-mondta mire kinyitottam a szemem .Egy hatalmas ,plüssmackót tartott a kezébe .
-Ez...-motyogtam
-Ez a tiéd.-adta kezembe a plüssöt,aminek volt súlya,mivel kb, akkora mint én
-Nagyon köszönöm,de miért kaptam ?tudakoltam
-Ha ránézel akkor én jussak eszedbe .-vigyorgott kajánul
-Még egyszer köszönöm,nagyon tetszik .-öleltem meg
Beszélgettünk még egy ideig ,majd segítettem neki pakolni ,de nem nagyon hagyta .
Úgy három körül,mondtam hogy el kéne idndulni ,meg zavarni sem akartam ,ezért eljött a búcsú ideje .
-Sziasztok .-köszöntem el majd végigpusziltam mindenkit
-Úgye fogsz hívni ?kérdezte Niall
-Igen .-nyugtattam meg
Harrytől még nem búcsúztam mert hazavitt .
A macit beraktuk a hátsóülésre és indultunk is .
-Megjöttünk.-suttogta ,majd kipattant a kocsiból hogy kinyithassa nekem
-De nem kell ám ,minidg kinyitogatni az ajtót .-nevettem
-Nem ,baj .Hiányozni fogsz .-mondta miután kiszálltam ,majd megölelt
-Te is .Ha hazajöttem a suliból,majd felhívlak titeket .-mondtam mire bólintott
Beszéltünk egy kicsit ,de kezdtem fázni,meg neki is menni kellett .Kivettem a macit,még egyszer megköszöntem ,majd adtam neki egy puszit és megvártam mig elhajt a kocsival .
Szomorúan mentem fel a szobámba .A macimat leültettem a ágyamra ,majd elővettem a laptopomat .
A délután többi része azzal telt el hogy főztem spagettit ,tévéztem ,meg ilyen unaloműző dolgokat csináltam .
Öt után megérkeztek anyáék,akiknek nagyon ízlett a főztöm .Mondták hogy sikerült elintézni a cég ügyeit .Ez a cég amúgy ,ilyen ruhatervező féle .
Kilenc körül ,már kezdtem elálmosodni ,ezért eltettem magam holnapra .
Reggel ötkor keltem ,mivel hatra ott kell lenni ,hogy meg tudjuk beszélni a fontos dolgokat .
Felvettem egy sima szűkszáru farmert egy fekete,fehér Love felíratú kapucnis pulóverrel .
A hajamat kifésültem és felkonytoltam ,simnket csak minimálisat raktam fel.
-Jó reggelt .-köszöntem anyának
-Neked is .-mondta majd tovább leült a velem szembeli székbe
-Nagyon izgulok.-mondtam idegesen
-Jajj,nem kell .Mindjárt kész a piritós .-mondta
-Egy falat se megy le a torkomon .-mondtam undorodva
-De akkor is enni kell valamit .,-mondta majd kivette a piritósokat
Nagy nehezen letuszkoltam egy fél pirítóst a torkomon .
-Vedd fel a kabátodat és indulunk .-mondta anya
-Oké.-mondtam félve ,majd felvettem a kapátom meg a sapkám .
Vállamra vettem táskámat ,majd szóltam anyának hogy indulhatjunk .
Kocsival tíz perc alatt ott voltunk .
Mivel még korán volt ,egy diákot sem láttunk az udvaron .
Kívűlről nagyon elitnek tűnt ,hát remélem nem lesz valami fegyenc iskola .
A portás,Mrs.Collins kedvesen fogadott minket,és segített eligazodni.
Egy kétszárnyas ajtó elött áltunk meg .
Anya kopogása után jött egy "Tessék",mire beléptünk.
-Jó reggelt.-köszöntünk anyával
-Szép reggelt.Robin Lew .-nyújtott kezet anyának
-Katy Drak,ő pedig itt a lányom Hanna .-mondta anya
-Foglaljanak helyet.-mondta mire leültünk egy egy bőrfotelbe
-Hmm..egy négyes,a többi mind ötös .Szuper,ezzel szerintem felkerültél az iskola legjobb diákjai közé .-nevetett fel
-Hanna mindig is jó tanuló volt .-helyeselte anya
-Az iskoláról,a szabályairól mesélek egy kicsit .Az előző évben vonták ki a forgalomból a kötelező egyenruhát ,amit a diákok nem szerettek.Nekünk pedig az a fontos hogy a diákok ne úgy emlékezzenek majd vissza a gimis éveikre hogy rossz volt .Több mint négyszázan vagyunk .Minden évben megyünk külföldre kirándulni,most éppen a kilenc-tízedikesek vannak Párizsban és majd csak hétvégére érnek
haza ...-.-a többit már alig bírtam hallgatni,mert álmos voltam meg untatott is .Kit érdekel hogy hány érmet nyert el az iskola .Mondjuk maga a csávó kedves volt,de szerintem még órákat is áradozott volna az iskolájáról.
-Szia anya .-köszöntem el
-Jó legyél.Viszlát.Szia.-mondta majd távozott miutn becsukta az ajtót ,újra kinyilt és egy srác lépett be rajta .
Olyan japán kinézete volt .
-Jó reggelt .-köszönt
-Akio .Ő itt az új osztálytársatok ,megköszönném ha segítenél neki beílleszkedni.-mondta Mr.Lew
-Rendbe.-mondta mire Mr.Lew kipaterolt minet az irodájából hogy menjünk ,mert neki még sok munkája van.
-Amúgy Karin Akio vagyok .-nyújtott kezet a folyosón .
-Én meg Hanna Drak .-ráztam vele kezet
-És honnan jöttél?kérdezte kíváncsian
-Dover .-motyogtam
-Hmm az szép hely,voltam már ott egyszer .-mosolyodott el
-És te mindig itt éltél Londonban ?kérdeztem féléneken
-Nem.10 éves voltam mikor ideköltöztünk Japánból .Apám angol származású és azért tudom ennyire a nyelvet,de azért van egy kis akcentusom .-mondta
-Szép hely ?Egyszer úgy elmennék oda .-álmodoztam
-Szép hely,de ahol mi laktunk elég furcsák voltak az emberek .-mondta undorodva
-Pedig az hallottam arra fel kedvesek az emberek .-mondtam
-Egy része .-motyogta
Míg elértünk a teremig be nem állt a szánk,ő is beszél meg én is .Ilyen semleges dolgokról volt téma meg a suliról .
Az ajtó előtt megálltam .Féltem bemenni .
-Nyugi ,viszonylag kedvesek .-nevetett fel
-Hmm kösz ,ezzel megnyugtattál .-morogtam
-Nem,amúgy mindenki kedves,persze a fiúk egyből rád fognak mászni .-vigyorgott
-Haha.-mondtam
-Készen állsz ?vihogott ,mire benyitott a terembe
Mindenki csinált valamit ,de mikor meghallották hogy nyílik az ajtó abbahagyták,számításaim szerint azért mert azt hitték a tanár az ,de kellemesen csalódtak .
-Ő itt Hanna az új csaj .-kiáltotta el magát Akin
Mindenki rám szegezte tekintetét ,majd kb.két perc múlva nem mindenki visszatért amit az előbb csinált .
-Gyere,hátul van hely .-mondta Akin ,majd elindult a padsorok végéhez ,én meg követtem
-Szóval,látod ott elől azt a szőkét ,a két vörössel-kezdte mire bólintottam -a szőke Viky ,a vörös ,amelyiknek van egy fekete csík a hajába Molly ,a másik Emma .Moll és Emm ikertestvérek ,de gondolom ezt észrevetted .Ők a nagypofájúak ,a tanárokat kikészítik ,de amúgy kedvesek .Akkor ott szélen,a fekete Niki ,a barna meg Eva .Ők kilógnak a sorból ,mivel mindig ketten vannak ,régebben azt terjesztették róluk hogy leszbikusok ,de kiderült hogy Nikinek van pasija .
Az a kigyúrt srác piros sapkába Joe ,mellette a lila hajú csaj Milla ,ők egy párt alkotnak már első óta .
Akik az ajtóban állnak ,a rövid hajú Lilli ,aki mellett áll ,a barna bőrű ,ő Charlotte ,afrikai származású .Aki Lotte mellett áll a ducibb ,Ő Debora ,a szőke meliros Maria .Ők a legnormálisabbak .
Jöjjenek a fiúk .Mellettünk Peter ,a kék pulcsis ,mellette meg Steve .Ők a paryti állatok ,minden buliban ott vannak .Ott a sarokba ,George a fekete hajú ,John a barna ,Nicolas az amelyik épp idenézett ,és végül David ,aki Viktor hátán "lovagol."Ők így öten nagy nőcsábászok .Rád is rád fognak hajtani ..-suttogta
-Huhh .Értem .-nevettem fel
-Szünetben tuti ki fognak kérdezni .-röhögött
Nemsoká bejött a Töri tanár ,Mrs .Llody .Be mutatkozott ,meg kérdezte hogy szeretem e a törit ,majd mielőtt elkezdte volna az órát mondta hogy kapcsolódjak be az anyagba .
Az óra közepén Mrs.Llody olvasott valamit ,amire senki sem figyel,mellettem Akin épp a telefonját nyomta ,előttünk meg Debora és Charlotte valamilyen tinimagazint vett elő .
-Nézd már,ez nem lehet igaz .Harry Stlyesnak barátnője van .-suttogta Lotte mire felkaptam a fejem
-Alig látszik az arca ,szinte nem is .-adta vissza Debora az újságot padtársának
-Hé megnézhetem az újságot .-böktem meg Lottie-t
-Persze ,te is 1D rajongó vagy .-fordult hátra
-Hát ööö ,nagyjából .-motyogtam majd megnéztem a cikket .
Egy hatalmas kép volt Harryról és Rólam .Ez akkor készült mikor kimentünk az étteremből .
"Új barátnő a láthatáron ?
Harry Styles-t tegnap kapta lencsevégre egyik fotósunk amint egy fiatal ,csinos lánnyal hagyja el London egyik pizzázóját .
A pizzéria felszolgálója nem szeretett volna beszélni az ügyről ,pedig kitudódott hogy a felszolgálólány régebbről ismeri a sztárt .
Vajon milyen szálak kötik a felszolgálóhoz ,de az emberek többsége arra leginkább kíváncsi hogy az ismeretlen lány milyen kapcsolatban áll Harryval !?
Meddig fog tartani ez a kapcsolat ?
Sok rajongó örül hogy vele egykorú lányt talált magának ,de a másik fele pokolra kívánja ..."
Idegesen adtam vissza az újságot az új osztálytársaimnak ,majd elővettem a telefonom és írtam egy sms-t Harrynek .A tanár semmit nem vett észre,mivel most valami filmet kapcsolt be.
"Szia láttad az újságokat ?"
A válasz két perc múlva meg is érkezett.
"Szia,láttam és nagyon felvitte bennem a pumpát .Elegem van az újságírókból.Ja és persze Paul is lebaszta a fejem .:/ Mind egy megoldjuk "
Épp eltudtam olvasni,mikor megszólalt a jelző csengő ,ezért gyors még írtam egy választ rá .
"Hát engem is felidegesített.Sajnálom hogy kaptál Paultól :(
Most megyek következő órára,de majd leszek "
-Kivel sms-ezel annyira csajszi ?kérdezte Akin könyvei elpakolása közeben
-Senkivel?vágtam rá gyorsan
-Ja,persze.Valami pasi? kérdezősködött
-Nem,de menjünk mert a tanárnő szeretné zárni a termet .-fogtam Mrs.Llody-ra ,hogy ne kérdezősködjön tovább.
-Viszlát .-köszöntünk el
-Most milyen órán is lesz ?tudakoltam
-Biosz .Azon a tanáron be fogsz kakálni .-mondta halkabban ,de tök komoly hangnemben
-Majd meglássuk .-nevettem
A folyosó végén megláttuk a többieket ,egy terem előtt ,gondolom az a biosz terem.Várták a tanárt .
-Szia én Lilli vagyok .-jött oda egy csaj mikor odaértünk
-Hanna .-mosolyodtam el
Mindenki odajött hozzám bemutatkozni,mondjuk nem tudom miért nem előző óra előtt tették meg ,biztos még korán volt nekik .
A George és társai tényleg rögtön elkezdtek nekem bókolni .Peter és Steve miután bemutatkoztak azzal kezdték hogy nincs e kedvem elmenni egy állati buliba ami pénteken lesz .Nagy nehezen sikerült nekik elmagyarázni hogy nincs ,mivel nem értették meg hogy hogy hagyhatok ki egy ekkora party-t amit talán az évszázad legjobbjának ígérkezik .Mivel nem akartak leszállni a témáról Akin leállította őket .
A biológia óra jó volt .Mr.Sondy nagyon nagy arc ,egész órán hülyéskedett és az anyagot is viccesen diktálta le .
Harmadik óra Matek volt .A tanár eléggé szigorú volt,de Peter miután felidegesítette ,az igazgatóiba kötött ki,aminek az volt a lényege hogy egész órán nem volt bent a tanár.
Peter megúszta egy ejnye -bejnyével .
Negyedik óra osztályfőnöki volt. Mr. Blow egy harminc éves pasas aki tök jó fej ,de ha kell szigorú.
Egy csomót beszélt a kislányáról az osztálynak aki a napokban született.
Az ötödik-hatodik óránk elmaradt ,mivel dupla kémiánk lett volna ,de a tanár elkapott valami vírust.
Épp kifelé tartottam a suliból ,közben pedig az órarendet nézegettem ,amit Akin adott távozása előtt ,mivel érte kocsit küldtek .
-Héé Hanna várj meg minket .-kiabált utánam valaki,majd hátra néztem és megláttam Deborát és Lotte-t utánam sietni .
-Oké.-álltam meg
-Merre laksz ?kérdezte Lotte
-Itt egyenesen,aztán balra,majd megint balra .-magyaráztam,de nem értette ezért inkább elmondtam az utca címét
-Deb pont abban az utcában lakik .-mondta Lotte
-Szuper,akkor megyünk együtt?kérdeztem mire bólintott
-Én most sietek haza,sziasztok.-köszönt el Lotte majd távozott
Deborával sokat beszélgettem ,vagyis inkább én beszéltem egy csomót ,ő meg válaszolgatott a kérdéseimre .
Már majdnem ott voltunk a mikor megszólalt a Moments című szám .Tudtam hogy Harry az mivel az ő nevére állítottam be ezt a számot .
-Szia .-szóltam bele
-Szia Hanna ,nem zavarok ?kérdezte
-Nem,most nemsoká hazaérek .-mondtam
-Kiírtam twittere hogy csak barátok vagyunk .-mondta
-De ugye a nevemet nem írtad oda ?kérdeztem
-Nyugi nem .-nevetett fel
-Köszi .-mondtam
-Héé fiú ,menjetek már innen .-kiabált a többiekkel
-Hiányzol .-ordibálta asszem Niall
-Te is .-kiabáltam vissza
-Mindjárt elalszom .-ásított egyet Harry
-Figyelj ,én most lerakom ,aludd ki magad,majd beszélünk .Szia .-nyomtam ki,majd visszamentem Deborához.
-Moments?Imádom ezt a számot .-mondta
-Én is .-mondtam majd Harryre gondoltam
-Na megérkeztünk ..-mondta ,mikor megálltunk egy nagyon szép ház előtt
-Hmm.Szép házatok van .-mosolyogtam
-Köszi .Szia ,majd holnap találkozunk .-mondta majd bement a kapun
-Szia.-köszöntem el
A további út hamar eltelt .Mivel anyáék dolgoztak egyedül voltam .Az osztálytársaim twitteren bekövettek facebookon meg be jelöltek .
A nap többi része azzal telt el hogy előkerestem a karácsonyi díszeket és kiraktam őket így az egész ház ünnepi hangulatban volt .
A kinti égősort inkább apára hagytam .Miután kész lettem a díszítéssel felhívtam anyát hogy hányra érnek haza és hogy csináljak e valami kaját.Azt mondta hogy ő mindjárt hazaér ,és hogy majd főzünk együtt .
Apa pont akkor esett be mikor tálaltuk a vacsorát,majd kérdezgettek hogy milyen volt a napom,meg hogy milyenek az osztálytársak,tanárok .Ja és nagyon tetszett nekik a díszítés .
Vacsora után megnéztünk közösen egy filmet ,aminek kilenc körül lett vége ,de után még letusoltam ,majd elővettem egy füzetet ,ami nem volt más mint a naplóm.
Hanna macija amit Harrytől kapott

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése